Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz :

Jak powstaje projekt


1.Projekt wnętrza dopasowany jest do wizji i oczekiwań klienta. Zawiera zarówno aspekty estetyczne jak i funkcjonalne. Współpraca zawsze zaczyna się od rozmowy i wypełnienia ankiet które pozwalają nam poznać gust i potrzeby inwestora. Ustalamy wymagania dotyczące wykorzystania pomieszczeń, kolorów, materiałów, preferowanego stylu oraz trybu życia, pokazujemy przykładowe realizacje wykonane w konkretnych stylach. Zbiór tych wszystkich informacji pozwala nam na precyzyjne uzgodnienie wszelkich szczegółów.

2.Dokumentacja projektowanego wnętrza jest bardzo ważna i zostaje wykonana przed przystąpieniem do prac projektowych. W dokumentacji uwzględniamy wszelkie zmiany dotyczące ścian nośnych, działowych, przebudów itp.

3.Przygotowujemy propozycję układu funkcjonalno-przestrzennego. Na tym etapie powstają zmiany w układzie ścian działowych.
W zależności od projektowanego wnętrza dokumentacja projektu może być mniej lub bardziej szczegółowa.

4.Po zatwierdzeniu przez klienta układu funkcjonalnego przechodzimy do przedstawienia koncepcji aranżacji wnętrza. Koncepcja przedstawiana jest na wizualizacjach kolorowych i w rzutach płaskich. W projekcie uwzględniamy meble gotowe oraz tworzone na wymiar co bardzo wpływa na funkcjonalność pomieszczeń.

5.Po zaakceptowaniu przez Inwestora koncepcji architekt przechodzi do wykonania projektu technicznego. Rozrysowujemy wszystkie rzuty w programie CAD. Klient otrzymuje dokumentację na którą składa się projekt zmian budowlanych, dyspozycje zmian i dodanych elementów w układzie elektryki, instalacji wodno-kanalizacyjnej, układzie ścian, uwzględniane są wszelkie zabudowy sufitów i ścian. Wizualizacja przekazywana jest w formie książki wielkości A4, wszystkie materiały nagrane są na płytę CD lub przesłane w formie plików PDF. Wizualizacje drukowane są w kolorze na papierze fotograficznym.

 1. Opis projektu aranżacji wnętrza
   Opis projektu aranżacji wnętrza
 2. Rzut z góry
  Przykładowy rzut z wymiarami i opisem
 3. Propozycja rozmieszczenia funkcjonalno-użytkowego.
  rzut cb1 rzut cb2

  rzut cb3 rzut - z - góry
 4. Wizualizacje (wydruki na papierze fotograficznym) z różnych punków pomieszczenia.
  kuchnia5 kuchnia7
  łazienka3 łazienka4
  salon5 salon8
  sypialnia7 sypialnia8
 5. Animacja 3D
  3d 3d 2
  3d 3 3d 4
  3d 5 3d 6

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi opcjami oferty.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus