Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza publiczne :

Salon Kosmetologii Estetycznej - Kutno


Prezentowany salon Kosmetologii Estetycznej znajduje się w centrum Kutna. Zadaniem jakie postawił inwestor było stworzenie eleganckiego wnętrza, bardzo kobiecego, w stylu glamour. Salon kosmetyczny ma powierzchnię ok. 200m2. Ideą inwestora było wyposażenie gabinetu w meble wykonane na indywidualne zamówienie oraz w meble gotowe oferowane przez firmę wyposażającą gabinety kosmetyczne. Z tej firmy pochodzą również wszystkie sprzęty do zabiegów kosmetycznych.

Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 01 Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 03

Ze względu na zmianę ogrzewania na ogrzewanie podłogowe posadzka została wykonana z gresu polerowanego. Podłoga w okresie letnim również jest podgrzewana, daje to komfort dla klientów korzystających z pomieszczeń masażu, solarium, gabinetów zabiegowych.

Ściany i sufity zostały pokryte praktycznymi tynkami dekoracyjnymi firmy Ecorson. Na ścianach zaprezentowane zostały nowoczesne techniki Corada, Lumicenty, Revella, Betonu.

Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 02 Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 04
Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 05 Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 07

Meble zamówione na wymiar zostały wykonane z odpornego na zarysowania MDF-u lakierowanego w kolorze białym. Szafa przy recepcji posiada fronty lustrzane z dekoracyjnym motywem roślinnym, który został wytrawiony na lustrach.

Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 08 Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 09

Styl glamour podkreślają dodatkowo: pikowana kanapa, pikowany front recepcji, oświetlenie. Motywem przewodnim który został wybrany do uatrakcyjnienia dużych powierzchni ścian gabinetów są wydruki wielkoformatowe z wizerunkiem Marlin Monroe. Sufity i podłogi zostały wykończone białymi listwami sztukateryjnymi firmy NMC seria Art Deco.

Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 10 Salon Kosmetologii Estetycznej Kutno 06

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus