Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza publiczne :

Sala bankietowa - Kutno


Sala bankietowa

Aranżacja wnętrza sali weselnej, utrzymana w eleganckim stylu. Do wykończenia sufitu wykorzystano napinane sufity. Sufitu są w dwóch kontrastujących kolorach. Na tle bordowego tła rozmieszczone są koła w kolorze ecru. Powierzchnia sufitu jest lustrzana i odbija światło. Błyszczące sufity optycznie podwyższają pomieszczenie.

Sala weselna Sala weselna Sala weselna

Widok na fragment ściany sali weselnej z oknem oraz kinkietami. Ściany są gładkie, malowane. Jedyną dekoracją ścian są kinkiety umieszczone na bordowym tle.

Sala weselna

Napinane sufity są idealnie gładkie i odporne na odkształcenia, wilgoć, uszkodzenia. Można z nich wykonać dowolny kształt. W centralnej części sali w napinanym suficie umieszczone został oświetlenie typu "gwieździste niebo". Ten rodzaj oświetlenia bardzo efektownie prezentuje się na ciemnym tle.

Sala weselna Sala weselna Sala weselna

Podłoga wykonana została z gresu polerowanego w trzech kolorach: beżu jasnego, ciemnego oraz brązu. Projekt układu kafli został dokładnie naniesiony na siatkę i wycięty maszynowo. Wszystkie kafle były ponumerowane i złożone na sali w odpowiedni wzór. Błyszcząca powierzchnia podłogi i odbijające się w niej żyrandole nadają wnętrzu elegancji.

Sala weselna Sala weselna

Toalety sali weselnej zostały utrzymane w ciepłej kolorystyce z mocnymi akcentami ciemnego drewna drzwi oraz ceglastym kolorem płytek. Kafle przy umywalkach mają subtelny wzór liści i stanowią ładne tło dla oryginalnych umywalek wykonanych z metalu i grubego szkła.

Sala weselna Sala weselna Sala weselna Sala weselna

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus