Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza publiczne :

Sala bankietowa Bursztynowa - Łuków


Sala bankietowa mała

Sala bankietowa na piętrze jest prosta i nowoczesna. Elementami dekoracyjnymi są obniżenia sufitu w kształcie kół. W każdym kole jest naklejona mozaika bursztynowa. Filary obłożone są mozaiką lustrzaną. Oświetlenie jest nowoczesne. Podłoga jest w trzech kolorach. Powierzchnia podłogi jest polerowana.

Sala bankietowa mała i duża połączone są ze sobą szeroką klatką schodową. Na całej wysokości klatki schodowej znajduje się oświetlenie wiszące składające się z kilku elementów zawieszonych jedne nad drugimi.

Na ścianie przy schodach wygospodarowano miejsce na stały podest dla orkiestry. Jest on wygięty w fantazyjny kształt i dodatkowo podświetlony.

Sala bankietowa mała Sala bankietowa mała Sala bankietowa mała Sala bankietowa mała Sala bankietowa mała

Schody

Schody stanowią główny element dekoracyjny sali. Stopnie są wyłożone kamieniem w kolorze bursztynowym, boki zabezpieczone są mozaiką kamienną. Na ścianie klatki schodowej znajduje się tynk dekoracyjny Veneziano w kolorze bursztynu. Zwieńczeniem schodów jest kuta balustrada w ciemnym kolorze.

Sala bankietowa - schody Sala bankietowa - schody Sala bankietowa - schody Sala bankietowa - schody Sala bankietowa - schody Sala bankietowa - schody

Sala bankietowa duża

Sala bankietowa od lobby oddzielona jest taflą grubego, hartowanego szkła. Na suficie zawieszone są żyrandole o bogatej formie z wiszącymi kryształkami. Filary ze względów praktycznych pokryte są szklaną mozaiką. Na podłodze i suficie znajdują się delikatne wzory kół i kwadratów.

Sala bankietowa duża Sala bankietowa duża Sala bankietowa duża

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus