Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza publiczne :

Restauracja Hotelu Reymont - Łódź


Restauracja znajduje się na parterze trzygwiazdkowego hotelu Reymont. Wnętrze zostało gruntownie wyremontowane i dostosowane do stylowego charakteru obiektu. Uwagę przykuwają tu oryginalne sztukaterie na suficie, które zostały odrestaurowane i mogą cieszyć dawną świetnością.

Cała powierzchnia sufitu została pokryta stiukiem. Rozety pozostały matowe. W każdej rozecie znajduje się szklany żyrandol o bardzo oryginalnym kształcie.

Po jednej stronie pomieszczenia znajduje się duża ilość bardzo wysokich okien, stały się one również elementem dekoracyjnym wnętrza. Ich wielkość została podkreślona tkaninami w ciemnym kolorze wina. Ponieważ okna wychodzą na dość ciemny dziedziniec i przez to pomieszczenie również jest ciemne powstał pomysł umieszczenia luster na przeciwko każdego okna. W ten sposób wnętrze nabrało przestrzenności i zostało równomiernie doświetlone. Wszystkie lustra są wykończone sztukaterią gipsową wykonaną na zamówienie.

Bardzo ciekawym elementem restauracji są wydruki wielkoformatowe przedstawiające dawną Łódź. Wydruk w tym charakterze został umieszczony na froncie bufetu barowego.

Kolorystyka krzeseł została dopasowana do koloru ścian. Na podłodze został zachowany oryginalny parkiet, został on wycyklinowany i polakierowany.

Hotel Reymont Restauracja 01 Hotel Reymont Restauracja 17 Hotel Reymont Restauracja 04 Hotel Reymont Restauracja 05 Hotel Reymont Restauracja 06
Hotel Reymont Restauracja 10 Hotel Reymont Restauracja 08 Hotel Reymont Restauracja 20 Hotel Reymont Restauracja 15

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus