Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza prywatne : Mieszkanie prywatne - Zgierz :

Pokój dzienny z jadalnią


Aneks kuchenny niewielkiego mieszkania został połączony z pokojem. Pomieszczenia te zostały również otwarte na przedpokój,

aby tworzyć większą przestrzeń bardziej funkcjonalną. Linia łuku na podłodze pomiędzy płytkami a panelami wyznacza linie między użytkową częścią kuchni a wypoczynkową częścią pokoju. Podobny łuk jest poprowadzony na obniżeniu sufitu w kuchni. Całość tworzy otwartą przestrzeń rysującą się łagodnie od drzwi przedpokoju w kierunku okien.

Pokój dzienny

Mieszkanie jest utrzymane w jasnej kolorystyce. Aby optycznie powiększyć pomieszczenia kolor ścian i sufitów jest identyczny.

Panele oraz gres na podłodze również zastosowano w jasnych pastelowych kolorach. Dodatkowo w części kuchennej oraz w przedpokoju wykorzystano gres polerowany, który rozświetla pomieszczenie oraz nadaje mu elegancji. Meble oraz wszystkie wykończenia drewniane są utrzymane w kolorze ciepłego brązu, drewno mocno kontrastuje z białymi powierzchniami, mocno rysując układ mebli. Na suficie w pokoju umieszczona została krótka oprawa oświetleniowa , która swoim kształtem nie obciąża pomieszczenia i stanowi ładny akcent na gładkiej powierzchni.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus