Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza prywatne :

Dom prywatny - Poznań


Aranżacja wnętrz prywatnego domu w Poznaniu

Salon został zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce. Wnętrze jest przejrzyste, mimo swojego prostego charakteru bardzo ciepłe i przytulne. Salon został utrzymany w bardzo jasnej kolorystyce złamanej bieli, subtelnymi akcentami są szarości pojawiające się na tapicerce krzeseł, tkaninach dekoracyjnych w oknach.

Zaprojetkowany kominek jest oszczędny w formie i nie burzy harmonijnego spokoju wnętrza.

Meble zaproponowane w ciepłej kolorystyce podkreślają geometrię salonu.

Poznań dom prywatny salon 1 Poznań dom prywatny salon 2 Poznań dom prywatny salon 3 Poznań dom prywatny salon 4

Toaleta gościnna na parterze została zaprojektowana w kolorystyce harmonizującej z resztą pomieszczeń.Utrzymana jest bielach. Elementem akcentującym wnętrze jest pas brązowych płytek za grzejnikiem.

Ze względu na małe rozmiary pomieszczenia zastosowane zostało duże lustro powiększające całą przestrzeń. W łazience wszystkie możliwe wnęki zostały zaadoptowane na szafki.

Poznań dom prywatny toaleta gościnna 1 Poznań dom prywatny toaleta gościnna 2 Poznań dom prywatny toaleta gościnna 3 Poznań dom prywatny toaleta gościnna 4

Pokój dziecięcy jest utrzymany w kolorach błękitów i zieleni. Dla ożywienia wnętrza i wprowadzenia akcentów kolorystycznych na ścianie został umieszczony wydruk wielkoformatowy z motywem z bajki. Meble zostały dostosowane wielkością do wieku dziecka. Są one na tyle uniwersalne że można z czasem je rozsuwać aby pasowały do wzrostu użytkownika.

Poznań dom prywatny pokój dziecinny 1 Poznań dom prywatny pokój dziecinny 2

Łazienka na piętrze ma charakter industrialny. Jest w kontrastującej kolorystyce grafitu i bieli. Charakter wnętrza podkreślają również chromowane baterie, szklana tafla parawanu nawannowego, elementy ceramiki o bardzo prostych geometrycznych formach.

Poznań dom prywatny łazienka na piętrze 1 Poznań dom prywatny łazienka na piętrze 4 Poznań dom prywatny łazienka na piętrze 3 Poznań dom prywatny łazienka na piętrze 2

Sypialnia jest monochromatyczna. Meble i schody są wykonane z bardzo jasnego drewna. Nad łóżkiem znajduje się antresola na której mieści się garderoba. Elementami dekoracyjnymi sypialni jest oryginalna lampa oraz obraz z nadrukowanymi na blejtramie tulipanami.

Poznań dom prywatny sypialnia 1 Poznań dom prywatny sypialnia 2 Poznań dom prywatny sypialnia 3

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus