Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza prywatne :

Apartament - Uniejów


Apartament powstał na nowym osiedlu w Uniejowie. Założeniem było wykonanie aranżacji luksusowego wnętrza w nowoczesnym ale ciepłym klimacie. Apartament składa się z dwóch niezależnych sypialni, łazienki oraz wspólnej części otwartej kuchni i salonu.

Apartament Uniejów 10

Wszystkie materiały były dobierane z wielką starannością i dbałością o konsekwencje kompozycji i kolorystyki. Dla podniesienia komfortu użytkowania prezentowane pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne rozwiązania nagłośnieniowe, klimatyzacja, rolety zewnętrzne, system elektronicznych klamek hotelowych itp.

Apartament Uniejów 01 Apartament Uniejów 02

Prezentowana łazienka tworzy prosty graficzny układ. Został tu połączony szary matowy gres z pięknymi, błyszczącymi włoskimi kaflami. Całość jest przełamana perłową mozaiką.

Meble łazienkowe zostały wykonane z forniru w kolorze orzechowym. Pod umywalką znajduje się długa, praktyczna szuflada. Sufit łazienki wykończono tynkiem dekoracyjnym Velutti w kolorze perłowym.

W pozostałej części części otwartej i w sypialniach zastosowano tą samą kombinację kolorystyczną i materiałową: MDF lakierowany biały oraz fornir w kolorze orzechowym.

Na podłodze w salonie znajdują się deski klejone z drewna egzotycznego Merbau, wykończone lakierem w półmacie. W sypialniach na podłodze znajduje się wykładzina.

Apartament Uniejów 05 Apartament Uniejów 06

Apartament Uniejów 09

Meble kuchenne, szafy, komody wolnostojące , zabudowa za TV, zostały wykonane według indywidualnego projektu. Drzwi wewnętrzne są wykończone w połysku, wykonane zostały z białego MDF-u lakierowanego. Front drzwi na wysokości klamki przełamany jest wstawką z chromowanego szprosu.

Apartament Uniejów 08

Część ścian w sypialniach, w salonie, sufit w salonie zostały pokryte tynkami dekoracyjnymi. Na suficie wykorzystano Velutti, na ścianach Beton art. oraz Saharę. Oświetlenie w całym apartamencie zostało wybrane z oferty firmy Spotline.

Apartament Uniejów 11

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus