Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykładowe realizacje : Wnętrza prywatne :

Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź


Projekt Aranżacji wnętrza apartamentu zlokalizowanego na osiedlu Tobaco Park w Łodzi

Osiedle Tobaco Park znajduje się u zbiegu ulicy Kopernika, alei Mickiewicza i alei Włókniarzy w Łodzi. Osiedle powstało w wyniku rozbudowy XIX wiecznego pofabrycznego budynku. Mury z czerwonej cegły zostały połączone z nowoczesną architekturą XXI wieku. Większość apartamentów i loftów uzyskało wnętrza o równie nowoczesnym charakterze.

W prezentowanym apartamencie zostały umieszczone materiały o najwyższej jakości. Na podłodze znajduje się dębowy parkiet ułożony w jodełkę oraz  włoskie gresy o fakturze betonu. W łazience zastosowana jest płytka z kolekcji Macieja Zienia Paris Odeon. Sufit został w całym mieszkaniu został pokryty białym stiukiem, część ścian pokrywa tynk dekoracyjny o fakturze surowego betonu. Przy kuchni znajduje się praktyczna farba tablicowa. Wszystkie tynki dekoracyjne oraz farby pochodzą z firmy Ecorson, która bazuje na sprawdzonych w naszym klimacie, produktach włoskich.

Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 01Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 02Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 03Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 04
Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 05Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 06Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 07Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 08
Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 09Apartament na osiedlu Tobaco Park - Łódź - 10  

Białe lakierowane na wysoki połysk meble ładnie komponują się z nowoczesnymi lakierowanymi drzwiami. Drzwi zostały wykonane na zamówienie. Ich forma jest lekka i prosta. Dodatkowym wyróżniającym je akcentem jest opaska drzwiowa z panelem montowanym do sufitu. Zamki są w drzwiach magnetyczne, zawiasy chowane. Klamki również różnią się od standardowych, prezentowane na zdjęciach mają ukryte rozety, zostały wybrane w  firmy Tupai. Apartament został ocieplony pięknymi kolorowymi i oryginalnymi tkaninami szytymi na zamówienie.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus