Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Pokój dzienny - salon :

Pokój dzienny z jadalnią i kominkiem


Prawie w każdym mieszkaniu przydałoby się dodatkowe miejsce, aby coś schować i dodatkowy kąt do pracy, wypoczynku, czytania, najlepiej niezależny od pozostałych pomieszczeń. Niestety, nie zawsze jest na to miejsce. Dlatego w naszym projekcie, pokój dzienny projektantka połączyła z jadalnią w stonowanej jasnej kolorystyce z ceglasto-czerwonymi akcentami. Idealnie połączyła część funkcjonalną oraz wypoczynkową. Nic nie zawadza, nic nie przeszkadza. Pełen komfort w użytkowaniu. 

Pokój dzienny z kominkiem

Kominek został usytuowany przy ścianie ze względu na umiejscowienie komina, doskonale podkreśla jego obecność ceglasto -czerwona framuga ściany, która wyraźnie oddziela jadalnie od salonu. Prosty kominek oraz minimalistyczny charakter mebli, nadał wnętrzu ducha nowoczesności. Tworzy centrum spotkań, podczas rozmów lub odpoczynku. 

Jadalnia otwarta, co dodatkowo optycznie powiększa pomieszczenie. Schody w pokoju dziennym, dodają mieszkaniu tajemniczości oraz doskonale oddzielają salon od pozostałej części domu. 

Oświetlenie które odgrywa tutaj bardzo ważną rolę, zostało doskonale rozmieszczone. Kominek, który nadaje wnętrzu ciepła, oświetlenie bezpośrednio nad stołem, podkreśla jak ważnym miejscem jest jadalnia w życiu każdej rodziny. 

Idealne połączenie kolorów, które wprowadzają do mieszkania ciepłą, rodzinną atmosferę, doskonale wpływają na nastroje domowników. Dodatkowym atutem tego mieszkania, są panele w ciepłym kolorze jasnego klonu, które tak naprawdę odzwierciedlają duszę tego pomieszczenia. 


   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus