Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Pokój dzienny - salon :

Pokój dzienny - wysokie okna


W tym salonie obowiązują skandynawskie zasady, prosto i wygodnie. Drewniane meble doskonale wyglądają w prześwietlonej słońcem przestrzeni. Przy urządzaniu tego wnętrza brano pod uwagę prawdziwie skandynawską prostotę. Kluczem do wszystkich rozwiązań są funkcjonalność i wygoda uzyskane za pomocą najprostszych środków i niewielkich kosztów.

Pokój dzienny

Duże balkonowe okno miało zapewnić poczucie przestrzeni i przytulności mimo zimy na dworze. Latem za to może służyć jako doskonały kontakt z naturą - otwieranie okna sprzyja odpowiedniemu wietrzeniu pomieszczenia oraz pozwala wkraść się wiośnie i następnej porze roku do domu.

Meble z jasnego drewna o bardzo nowoczesnym charakterze, pozbawione ozdób. Podłoga w takim samum kolorze jak meble. Doskonale harmonizują się ze sobą. Dodatkowymi elementami w kolorze ciemno-rdzawej pomarańczy, podkreślają prosty styl, oraz podkreślają te elementy które zwracają uwagę.


Akcent kolorystyczny stanowi kanapa o barwie ciemnej czekolady, która świetnie komponuje się z jasnymi panelami w kolorze klonu. Bardzo nowoczesnym akcentem jest tutaj stalowy stolik z jasną, utwardzoną szybą. Telewizor plazmowy harmonizuje się ze stolikiem, nadając wnętrzu oryginalności.

Przy oknie znajdują się podświetlane wnęki, które świadczą o nowoczesności oraz niezwykłym stylu tego pomieszczenia . Na ścianach kinkiety kierujące światło do góry, które podkreślają styl ściany oraz optycznie ją wydłużają. Oświetlenie przy telewizorze, skierowane ku dołowi, podkreślają ścianę oraz małą komodę. 

Całe mieszkanie sprawia wrażenie doskonale współgrającego ze sobą. Ciepło oraz przytulne wnętrze wręcz zaprasza nas, abyśmy mogli czuć się w nim komfortowo.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus