Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka z półokrągłą wanną


Idealnie skrojony garnitur, pistolet - wieczne pióro w butonierce i nienaganne maniery - taki jest Bond, James Bond. A wokół niego najpiękniejsze kobiety, wykwintne gadżety, luksusowe wnętrza i drogie samochody. Taki jest też prezentowany salon kąpielowy: ekskluzywny, zaskakujący, bogaty. Z powodzeniem mógłby wystąpić w kolejnej odsłonie "Bonda".

Łazienka


Łazienka z wyeksponowanym miejscem kąpielowym. Wanna znajduje się na półokrągłym podwyższeniu symetrycznym do obniżenia sufitu z karton-gipsu. Doskonale eksponuje asymetryczną wannę z powłoką reflex.

Toaleta została „schowana” za onyksami, co daje poczucie prywatności. Oddzielenie i wyodrębnienie dla sedesu miejsca uzmysławia iż łazienka ta jest zaprojektowana z największą precyzją dla jak najbardziej wymagających odbiorców.

Jasne kolory optycznie powiększają łazienkę oraz sprawiają wrażenie iż jest to miejsce jasne i spokojne. Dopiero gdy wyjrzymy za onyks, widzimy "ciemną stronę" tego pomieszczenia. Jasna kolorystyka wnętrza skontrastowana została z ciemnym drewnem szafki oraz płyty meblowej, którą zabudowana została jedna ściana wraz z umywalką.

Nowoczesnego charakteru nadają wnętrzu drzwi, także z ciemnego drewna, z geometrycznym szklanym wzorem oraz system oświetlenia. Kolejny element doskonale jest dopasowany do uroku tego miejsca. Również dodatki, baterie umywalkowe oraz baterie przy wannie doskonale harmonizuje z pozostałym otoczeniem.

Pomieszczenie oświetlają halogeny na obniżonym suficie, a także podświetlony piaskowiec nad wanną i onyksy. I to właśnie ono gra tutaj pierwszorzędną rolę, ponieważ przez grę światło - cienia możemy wyeksponować piękno tego pomieszczenia.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus