Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka z jasnymi akcentami


Łazienka w ciemnych barwach z jasnymi akcentami – króluje tu elegancja, luksus oraz kobiecość. Te słowa doskonale opisują wnętrze tego pomieszczenia. Nie brakuje tutaj, mimo tylu walorów, funkcjonalności i użyteczności.

Łazienka

Harmonia barw, klasyczne piękno materiałów tworzących czyste, eleganckie formy przez dodatki podkreślające luksus i reprezentacyjność otoczenia. Pozwala nam odciąć się od zwykłych codziennych spraw.

Doskonale wyważona stylistyka pomieszczenia to efekt zastosowania ciemnych płytek i naturalnej beżowej barwie szafek łazienkowych. Mimo tego patosu, wnętrze nie powoduje uczucia zbytniej sterylności czy dystansu. Ciepła kolorystyka i materiały podkreślają jego mieszkalny charakter. Przykładem są podłoga wykończona dużymi płytkami w kolorze stalowego chłodu i rama lustra fornirowana tym samym materiałem. Wspólnie z oświetleniem ukrytym w suficie podwieszanym, dodatkowo wydobywają piękno tego wnętrza, prezentując je w najbardziej efektownych scenach świetlnych.

Umywalka, sedes oraz brodzik prysznicowy wykonany z tego samego materiału oraz pokryty funkcjonalną powłoką reflex, która ułatwia zachowanie porządku oraz czystości w tym pomieszczeniu. Higiena, akurat w tym miejscu jest najważniejsza.

Kabina prysznicowa znajduje się w rogu pomieszczenia i została wyposażona w „suwane” drzwi z satynowego szkła o powłoce mlecznej z widocznym wzorem roślinnym. Połączenie motywu roślinnego z zimnym kolorem płytek podłogowych nadaje wnętrzu tajemniczości.
Ten projekt doskonale nadaje się do małych wnętrz.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus