Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka w jasnych barwachŁazienka inspirowana naturą, staje się pięknym, estetycznym, wysmakowanym i stylowym miejscem. Projektantka pracując nad przemyślanymi i oryginalnymi projektami, czerpie natchnienie z wyrafinowanych i zarazem prostych oraz surowych form stworzonych przez naturę, sięgając do przeszłości, by odnaleźć klasyczne, ponadczasowe piękno,i szukając inspiracji w osiągnięciach innych kultur. Tak właśnie powstał poniższy projekt - chłód oraz surowość uderza na pierwszy rzut oka, ale doskonale łagodzi je motyw kwiatowy wykonany tuż nad wanną.

Łazienka


Łazienka w jasnych barwach z mocnymi akcentami ciemnego drewna, które idealnie kontrastuje z jasną armaturą łazienkową. Umywalka, sedes oraz wanna pokryta powłoką reflex gwarantuje higienę oraz trwałość, która w praktyce oszczędza czas, dając poczucie komfortu.

Ustawienie doskonałe dla małego pomieszczenia. Narożna wanna została obudowana drewnem o takim samym wzorze co drzwi. Jej asymetryczny wygląd  wyróżnia się komfortem użytkowania.

To samo drewno pojawia się również na szczycie geberitu tworząc półkę.
Wnętrze oświetlone jest halogenami umieszczonymi na obniżeniu sufitu z karton-gipsu dodaje wnętrzu tajemniczości oraz nadaje całej łazience lekkiego wyglądu.

Pozorna surowość wystroju złagodzona została wzorem roślinnym umieszczonym na płytkach nad wanną, który dokładnie pasuje do płytek na całej długości geberitu. Doskonały dobór dodatków takich jak bateria do wanny, do umywalki, przycisk do wody w sedesie czy sam wieszaczek na papier toaletowy doskonale harmonizuje się z pozostałą częścią pomieszczenia.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus