Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka w ciemnym drewnie


Połączenie ciepłego drewna, z zimnymi murami oraz chłodną posadzką wcale źle się nie komponuje. Wręcz przeciwnie, nadaje elegancji temu miejscu. Mimo, iż łazienka powinna być pomieszczeniem, w którym bez problemu zapominamy o całym świecie, ta jest powodem do dumy i zachęca nas do przebywania w niej.

Łazienka w jasnych barwach z mocnymi akcentami ciemnego drewna, które doskonale podkreślają wszystkie szczegóły. Zabudowanie szafek dodatkowo podkreśla funkcjonalność oraz łatwe użytkowanie.

Łazienka

Z drewna w tym samym kolorze wykonana została szafka, płyta meblowa zabudowująca ścianę oraz podwieszana szafka pod umywalkę.
Nowoczesnego charakteru pomieszczeniu nadaje nastawiana na blat umywalka.
Ma ona kształt kwadratu i stoi na kamiennym blacie.

Wyodrębnienie miejsca na toaletę, oraz nadanie temu miejscu odrobiny prywatności jest dodatkowym plusem łazienki. Schowany za ścianką z karton-gipsu najbardziej intymnego miejsca łazienki, powoduje że możemy czuć się w pełni komfortowo. 

W rogu widzimy narożną wannę, która jest podświetla, co dodatkowo wpływa na odbiór całego pomieszczenia.

Bardzo oryginalne baterie łazienkowe w kolorze chłodnej stali dodatkowo nadają łazience uroku.

Bardzo ważnym elementem jest oświetlenie, które nadaje luksusu temu wnętrzu. Dodatkowo, płytki o wysokim połysku dodają uroku i odbija ją światło, co sprawia że łazienka jest postrzegana jako miejsce pełne uroku. Można się w niej odprężyć po całym dniu zmagania się z  trudami życia codziennego. To właśnie w tym miejscu, uspokajamy się i wyciszamy przed snem, który jest tak ważny dla naszych organizmów.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus