Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka w ciemnych kolorach


Elegancja połączona z kobiecością – te słowa idealnie opisują tą łazienkę. To miejsce gdzie każda kobieta powinna odnaleźć spokój oraz wyciszenie po ciężkiej pracy zawodowej jak i tej w domu, gdzie spełnia bardzo ważną rolę w całym domu. To dzięki niej, cały dom funkcjonuje tak jak powinien. Łazienka to również miejsce, które powinno posiadać takie cechy jak funkcjonalność oraz przestronność. W zamierzeniu projektantki tak właśnie miało być. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że w 100% spełniła oczekiwania.Łazienka

Pomieszczenie  wykonane  w ciemnych kontrastowych barwach połączona z dekorem kwiatowym.  Ciemne płytki zostały połączone z jasnymi, wzorzyste z gładkimi.

Mimo ciemnej palety barw pomieszczenie wydaje się większe, a to za sprawą dużej ilości luster, które optycznie powiększają to miejsce oraz sprawiają, że każda kobieta może się tutaj odnaleźć. Duża ilość luster ułatwia nam pracę podczas porannej toalety oraz makijażu.

 Meble wykonane z jasnego dębu dodatkowo eksponują w pomieszczeniu poszczególne elementy. Szafka, na której umieszczona jest umywalka, w kształcie misy, pokryta powłoką reflexu która gwarantuje higienę oraz wytrzymałość w użytkowaniu. 

Odpowiednie oświetlenie w postaci  halogenów umieszczone na podwieszanych sufitach, które optycznie powiększa miejsce oraz nadaje mu niepowtarzalny klimat oraz uwydatnia walory łazienki.

Prysznic został oddzielony od reszty łazienki ścianą z płyty kartonowo-gipsowej nadaje miejscu intymność oraz oderwanie się od codziennych problemów. Kabina prysznicowa duża, by można było czuć się w niej komfortowo, biorąc natrysk. To właśnie wraz z wodą spływać będą wszystkie zmagania z trudami codziennego życia.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus