Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka - kwiatowe dekory i drewno


Fantazja i brak jakichkolwiek ograniczeń były głównymi pomocnikami podczas projektowania tego wnętrza. Kwiaty są zawsze miłym akcentem wprowadzającym harmonie i spokój w domu czy ogrodzie. Użycie dekorów kwiatowych w przedstawionej łazience- gdzie kontrastują ciemne elementy drewna i jasne odcienie płytek -wprowadzają tu element łagodności i delikatności.
Podstawowym motywem, czego trudno nie zauważyć, są kwiaty. Jest tu ich naprawdę dużo. Każdy nieco inny, a tak podobny jednocześnie do siebie pnie się w górę. Bardzo oryginalny projekt, które wręcz zapiera dech w piersiach.
Projektantka skupiła się na tym, aby łazienka mimo swych małych rozmiarów pozostała jak najbardziej funkcjonalna i przestrzenna. Dodatkową inspiracją tego pomieszczenia stała się natura, która otacza naszą codzienność i gdy z nią obcujemy, czujemy się doskonale. Ten sam efekt, chciała uzyskać projektantka i można śmiało powiedzieć że udało jej się to pełni.

Łazienka

Centralne miejsce zajmuje sedes i ustawiony obok niego bidet. Umieszczone są one na dwóch brązowych pasach, na których znajdują się dekory kwiatowe.
Sedes i bidet są białe o obłym, opływowym kształcie, w podobnym kształcie jak umywalkę. Umywalka, również w białym kolorze ustawiona na wysokiej szafce, z białymi frontami.

Drewniana płyta przy umywalce, podobnie jak ciemny pas ściany przy drzwiach harmonizuje z pasami wyznaczającymi miejsce na sedes i bidet.
Grzejnik o ciekawym kształcie urozmaica przestrzeń wyznaczaną przez kąty proste szafek i pasów.
Nad nim znajduje się okno przesłonięte beżowa roletą.

Połączenie beżu wraz z ciemnym hebanem doskonale kontrastuje się oraz podkreśla wnętrze.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus