Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Łazienka - czerwień i beż


Każdy z nas postrzega kolor na swój sposób. Nasz odbiór barw to niezwykle złożony i delikatny proces. Wpływa na niego wiele czynników zewnętrznych, takich jak światło, sąsiednie kolory czy faktura powierzchni. Dodatkowo, w przeważającej mierze wielkość łazienki nie jest zależna od nas. Wprowadzając się do mieszkania czy kupując projekt domu nie mamy możliwości zmiany jej układu. Kolorystyka wnętrza jest niezwykle ważna dlatego powinniśmy wybierać takie kolory które nam się podobają mimo iż mogą wydawać nam się zbyt odważne.

Łazienka

Tuż przy drzwiach znajduje się wnęka, w której umieszczona została zabudowa meblowa.
Na ścianie naprzeciwko drzwi znajduje się umywalka, pod nią podwieszana półka z pogrubianej płyty.

Umywalka jest biała o obłym kształcie, który nawiązuje wizualnie do brodzika. W tej sztucznie utworzonej wnęce znajdują się dwa spore lustra, za sprawą których wydaje się ona bardziej przestronna. Umywalka jest umieszczona na podwieszonej szafce, która nie posiada drzwiczek frontowych, przez co wydaje się większa. Jest ona idealna do przechowywania kosmetyków codziennego użytku.

Całość łazienki jest utrzymana w ciepłym beżowym kolorze, do którego pasują meble z płyty drewnopodobnej.
Natomiast ekstrawagancka czerwień ścian nad lustrami ożywia przestrzeń kontrastując z beżem kafelek i bielą natrysku.

Fala na suficie oddziela strefę umywalki i prysznica od reszty pomieszczenia. Głównym oświetleniem w tej łazience są halogeny umieszczone w suficie.
Znajduje się tu również oświetlenie nad lustrem, dzięki czemu golenie się, czy zrobienie makijażu jest o wiele wygodniejsze.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus