Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Łazienka :

Elegancka łazienka


Łazienka doskonała to taka gdzie funkcjonalność i elegancja są ściśle ze sobą powiązane. Elegancka łazienka oparta na bazie kontrastów z delikatnym motywem kwiatowym na płytkach.  Projektanta w zamyśle miała stworzyć łazienkę pasującą do typowej kobiety sukcesu, ale również matki.

 Łazienka

Rury łazienki schowane w zabudowę z płyty kartonowo-gipsowej. Doskonale dobrane dodatki, w postaci baterii łazienkowych, uchwytów do szafek w kolorze zimnej i chłodnej stali świetnie komponują się z pozostałą częścią łazienki.

Sedes mocowany są na stelażach ukrytych w ścianie, dzięki czemu instalacje i zbiornik na wodę są niewidoczne. Są coraz częściej wybierane, bo łatwiej utrzymać w czystości podłogę. Powierzchnia sedesu i umywalki pokryta powłoką reflexu , która zapewnia higienę oraz gwarantuje czystość.

 Umywalka w łazience służy nie tylko do mycia rąk, ale również do innych czynności związanych z codzienną toaletą - na przykład golenia. Dlatego nie powinna być za mała. Nasza umywalka w kształcie prostokąta ma formę misy, postawiona na szafce wykonanej z jasnego dębu, doskonale komponuje się z całą łazienką.

Małe wnętrze łazienki zostało optycznie powiększa poprzez  duże lustro na ścianie oraz odpowiednie zestawienie płytek z motywem kwiatowym.

Cała łazienka wykonana w oryginalnym stylu, przypomina o pani domu i jej wyjątkowym guście. Śmiało można określić, iż jest on elegancki ale również funkcjonalny. Nie rezygnuje z rzeczy które muszą znaleźć się w łazience, np. szafki pod umywalką, aby ułatwić przechowywanie potrzebnych rzeczy.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus