Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Scenki rodzinne - Kuchnia otwarta na salon


Aneks kuchenny z salonem to doskonałe rozwiązanie dla małych mieszkań. Można w ten sposób połączyć przyjemności z obowiązkami oraz częściej przebywać wśród rodziny.  Zamiast ciasnej kuchni, wygodny aneks na skraju salonu. Tutaj można przygotować wykwintny obiad, albo szybko coś przekąsić nie skazując się na izolacją i nie tracąc z oczu rozbrykanych maluchów. Kuchnia i salon to jedność - stylistyczna, kolorystyczna. Odmienność funkcji zaznaczają użyte w odwróconych proporcjach barwy - w kuchni przeważają jasne i świetliste, salon spowijają ciemniejsze brązy lecz nie brakuje w nich beżu. 

Kuchnia

 

Połączenie jasnych beżów z ciepłymi doskonale współgra z pozostałą częścią domu oraz jej poszczególnymi elementami. W lewym górnym rogu widzimy znajdujący się aneks kuchenny. Fronty szafek wiszących wykonane z szyb satynowych, utwardzonych o zabarwieniu gęstego mleka oraz światła zamontowane bezpośrednio pod szafkami nadają bardzo jasnych a zarazem dość zimnych barw. Bufet w kolorze jasnego dębu oddziela część kuchenną od salonu. Wysokie stołki z obiciem w kolorze bitej śmietany doskonale harmonizuje się z pozostałą częścią jadalnianą. 
Na środku mieszkania znajduje się żyrandol, składający się z trzech osobnych, podłużnych lamp. Nawiązuje on wyglądem do kuchni oraz nadaje miejscu bardzo nowoczesnego stylu. 
Oddzielenie części kuchennej od salonu za pomocą paneli w kolorze wiśni Pensylwanii, która bardzo dobrze kontrastuje z jasną sofą ale również nawiązuje kolorem do drzwi. 

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus