Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Owocowy song - rozwiązanie małej kuchni - lodówka w zabudowie


Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym najtrudniej jest utrzymać ład. Ponieważ wykonuje się w niej tak wiele różnorodnych czynności, nie jest łatwo na stałe utrzymać tam idealny porządek. Jednocześnie od kuchni, w której przecież wykonuje się posiłki, oczekuje się odpowiedniej czystości.
Kuchnia, jak się okazuje, nie musi być obszernym pomieszczeniem, by stać się funkcjonalną, przestronną i zachwycać niebanalną estetyką. Klasa i urok wzorów w nowoczesnych konturach - w tak wybornym towarzystwie wyraziste kolory kuchni czują się wyśmienicie. Pomarańczowy i żółty to mistrzowie podnoszenia temperatury i zaostrzania apetytu na pozytywne emocje.
Nasza kuchnia to miejsce, w którym na ogół na dość małej powierzchni najwięcej się poruszamy. W kuchni jednak ogrom prac związanych z gotowaniem, zmywaniem i sprzątaniem determinuje nasz sposób poruszania się. Tak więc bardzo istotną kwestią jest, aby zaprojektować odpowiedni układ przestrzenny w kuchni.

Mała kuchnia

Wymarzonym rozwiązaniem w tak małym pomieszczeniu jest zabudowa lodówki, oraz istniejące nad nią szafki o cukierkowym kolorze połączonym z barwą słodkiej wanilii.

Naszą największą uwagę przykuwa również ściana w kolorze lotu trzmiela z wybudowanymi wnękami o kolorze tropikalnej pomarańczy, Światło punktowe, umiejscowione w trzech miejscach, rozchodzące się w kierunku jasnej podłogi, optymalnie powiększa ścianę oraz dodaje atrakcyjne wygląd.

Cała kuchnia w kolorach ciepłych co sprawia, iż chce się przebywać w tak rodzinnym i słonecznym miejscu.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus