Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Owocowy song - kuchnia mała - widok z przodu


W kuchni często panuje spory rozgarniasz i hałas, gdy zbliża się pora posiłku. Jednak przez większość czasu, jaki jest tutaj spędzany, to czas osobistej samotności. Szczególnie wtedy gdy w domu pozostaje jedna osoba, podczas gdy reszta domowników jest w pracy.

Aby poprawić sobie nastrój i zabić ciszę w kuchennym pomieszczeniu często używamy radia. Jest to doskonały sposób na uprzyjemnienie sobie czasu. W tej kwestii istnieje dużo na pierwszy rzut oka mało znaczących pomysłów. Na przykład możemy zawiesić różne zioła (idealnie jak posiadamy w kuchni, specjalny kuchenny stół barowy bądź kącik śniadaniowy), które zarówno wpływają na efekt wizualny oraz delikatnie uwalniają różne zapachy, które z czasem zaczynają tworzyć bardzo ciekawy klimat. Możemy również w kuchni postawić lub zawiesić zdjęcie ukochanej osoby, tak żeby zawsze o niej pamiętać.

 

Kuchnia

 

Sufit biały, z szarym podwieszeniem wykonanym z karton- gipsu doskonale współgra z grzejnikiem w tym samym kolorze.

Uwagę przyciąga stalowy okap znajdujący się w centralnej części. Kuchnia gazowa, zabudowana z piekarnikiem.
Fronty szafek w kolorze słodkiej wanilii z korpusem w barwie tropikalnej pomarańczy. Przeszklenie górnych szafek nadaje kuchni charakterystyczny lekki wygląd zabudowy. Do tego, dochodzą szafki otwarte, umiejscowione po lewej stronie okapu, które optycznie powiększają kuchnię.

Umieszczenie jednokomorowego, stalowego, okrągłego zlewu w lewym rogu kuchni symbolizuje pewną harmonię zachowaną w tym pomieszczeniu. Zaś po prawej stronie, od kuchni gazowej, zamontowana jest półka ze wspornikiem w kolorze zimnej stali, którą możemy wykorzystać na przechowywanie owoców.

Ogrzewanie znajdujące się pod blatem, sprzyja miłym i długim rozmowom w zimne, jesienne wieczory. Podłoga wykonana z białych płytek o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz wodę.

Miejsce to przykuwa uwagę swoimi ciepłymi kolorami oraz niepowtarzalnym klimatem.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus