Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Oddech wolności - kuchnia połączona z jadalnią


Kuchnia połączona z jadalnią w ciepłych odcieniach beżu i tropikalnego mango. Wiele elementów dekoracyjnych, duże okna sprawiają iż pomieszczenie jest otwartą przestrzenią, która przyjmuje wszystkich gości.

Kuchnia

Po lewej stronie jasny, w kolorze ziarnka piasku okap wbudowany w otwarte półki w kolorze mahoniu togo, które optycznie powiększają powierzchnię jaką ma pani domu do zagospodarowania. Korpusy wszystkich szafek w tym właśnie kolorze. Blaty robocze w kolorze dzikiej gruszy o wysokim połysku. Zasłony w kolorze słodkiej gruszy podkreślają cukierkowy i słodki styl kuchni. Fronty drzwi szafek w kolorze dębu białego ze stalowymi elementami uchwytów. Przeszkolone szafki podkreślają lekkość zabudowy.

Zlewozmywak okrągły, dwukomorowy umiejscowiony tuż przy oknie, spełnia bardzo ważne funkcje: pozwala obserwować otaczającą naturę oraz oderwać się od nudnego zmywania. Odległość od szafek parterowych do górnych oddzielone tapetą we wzorze kamienia. W rogu ściany umieszczone są trzy, bardzo praktyczne półeczki na wino.

W centralnej części pomieszczenia znajduje się okrągły stolik połączony z wysokim bufetem. Wysokie krzesła bufetowe z beżowym obiciem, pozwalają na szybki ale zdrowy posiłek. Zabudowa całej kuchni w charakterystycznym stylu litery L połączonej z bufetem który umożliwia szybsza pracę podczas przygotowywania posiłków. Oświetlenie centralne, które pozwala podkreślić cale pomieszczenie. Jasna podłoga idealnie pasuje do mebli kuchennych. Elementy natury ożywionej nadają wnętrzu specyficznego i niepowtarzalnego uroku.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus