Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Kuchnia ze schodami


Spowita w barwy czerwieni kuchnia, w której na pierwszy plan wysuwają się kręcone schody, to efekt pracy jaką włożyła projektantka w przystosowanie niewygodnej konstrukcji architektonicznej, do codziennego, a przy tym funkcjonalnego, używania.

Kuchnia ze schodami

Szafki ulokowano wzdłuż ściany, zarówno w części parterowej jak i górnej. Zabudowa kuchenna, a zwłaszcza jej soczysty kolor, odgrywa kluczową rolę w tworzeniu estetyki tego wnętrza.

Fronty drewnianych szafek wraz z wyfrezowaniem zostały wykonane w kolorze mahoniu i wzbogacone o podłużne, stalowe kreski uchwytów. Komponują się z nimi jasne blaty robocze oraz ciekawe wykończenie ściany - w postaci surowego muru z czerwonej cegły. Zlewozmywak dwukomorowy, stalowy.  W tle widzimy mały kącik śniadaniowy umiejscowiony pod dużym oknem. Krzesła wykonane z mahoniu wraz z obiciami w kolorze pistacjowym idealnie komponują się z całością pomieszczenia.

Na podłodze płytki ułożone w karo z wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wodę oraz ścieranie. Wejście na górę mieszkania, zaznaczone wyraźnie kołem wykonanym z surowej cegły, nadaje temu wnętrzu charakterystyczny i wręcz arcyciekawy wygląd.

Kolory ścian w barwach aksamitnej brzoskwini połączonej z musem morelowym. Schody wykonane w kolorach zimnej stali wraz ze stopniami o barwie ciemnego mahoniu. Całe pomieszczenie przykuwa uwagę niespotykaną i nietuzinkową aranżacją. Niespotykane połączenie surowego muru wraz z płytkami oraz nowoczesnością kuchni nadaje pomieszczeniu interesujący i ciekawy wygląd.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus