Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Wnętrza prywatne : Kuchnia - jadalnia :

Kuchnia nowoczesna jako część salonu


Nowoczesna kuchnia, w której rządzą barwy beżowych kaszmirów, brązowych mahoniów, ziarenek piasku oraz herbacianych róż. Niezwykle "smakowita", doskonale zaplanowana i funkcjonalna.

kuchnia

Kuchnia jest integralną częścią salonu. Meble w kuchni wykonane z klonu thansau. Mleczne szyby w szafkach nad okrągłym, jednokomorowym zlewem oraz płytą gazową idealnie odbijają światło dzienne jak i z oświetlenia sufitowego, które ma za zadanie rozjaśnić całą kuchnię. Wbudowany sprzęt AGD na wysokości dostosowanej do indywidualnych potrzeb ułatwia nam korzystanie ze sprzętu. Potrzeba posiadania otwartej kuchni, która pełni funkcję gościnną. Jest to miejsce, gdzie można zaprosić znajomych na domowe party, a potem zza wyspy - bufetu, dzielącego część kuchenną od wypoczynkowej, serwować domowe frykasy.

Między kuchnią a salonem zachodzą także inne związki, które podkreślają integralność tych stref. Łączy je przede wszystkim ekspansywnie beżowy kaszmir, który udało się opanować zarówno zestaw wypoczynkowy w kolorze złotego kłosu, jak i zabudowę kuchenną w kolorze klonu thansau. Beżowy kaszmir doskonale dogaduje się z paletą ciemnych barw: czekoladowym brązem wyeksponowanym w postaci oryginalnego i nietuzinkowego drzewka na ścianie koło blatu roboczego połączonego ze stołem.Wyrazistości przydają wnętrzu wszelkie srebrne, aluminiowe elementy, poczynając od stalowych uchwytów do szafek, a kończąc na drobiazgach, takich jak bateria, czy uchwyty sprzętu AGD. Wejście do kuchni od innej strony niż salon zaznaczone jest filarem w kolorze cynamonu.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus