Nagłówek
Projektowanie i aranżacja wnętrz : Przykłady projektów : Dom : Kuchnia - jadalnia :

Czas na drinka - mała kuchnia ( widok całości)


 

Mała kuchnia lubi otwartą przestrzeń ponieważ można w ten sposób zwiększyć jej powierzchnię oraz miejsca do przechowywania przedmiotów. Do kuchni otwartej wpada też dużo więcej światła co optycznie ją powiększa. Otwarta kuchnia sprzyja również rozmowom w gronie rodzinnym, oraz podczas przyjęcia nie odcina gospodyni od pozostałych uczestników imprezy.

Kuchnia

Zabudowa kuchni wykonana jest w sposób funkcjonalny, praktyczny a zarazem nowoczesny. Przemieszczenie się w niej jest  bardzo łatwe oraz praktyczne. Nie tracimy czasu aby znaleźć artykuły spożywcze.

Ściany w kolorze pastelowej cytryny świetnie współgrają z wykończeniem oraz kolorem szafek o barwie wiśni pensylwanii. Rozświetlają kuchnię oraz doskonale komponują się z miedzianymi roletami.

Blaty robocze białe, odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, wodę, zabarwienia oraz ciepło. Blat bufetu wykonany z bezbarwnego, utwardzonego szkła. Bok zabudowy bufetu w kolorze jasnej gruszy.

Umiejscowienie zlewu pod oknem ma swoje plusy. Mamy możliwość spoglądania na zieleń za oknem, podczas wykonywania prac kuchennych. Zlew z blatem roboczym jest dobrze oświetlony światłem dziennym co ułatwia nam pracę.

Podłoga wykonana z jasnych płytek doskonale harmonizuje z pozostałą częścią pomieszczenia a jednocześnie wyraźnie oddziela kuchnię od pozostałej części domu. Płytki ułożone w kształcie fali nadają całemu mieszkaniu oryginalnego stylu, którego nie można spotkać w zwykłym, pospolitym domu.

   
Epigraf Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus
0.00678300857544 sek