Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Oferta :

Realizacje on-line


Oferujemy usługi projektowania i aranżacji wnętrz na odległość, w zakresie naszych usług realizowanych tradycyjnymi sposobami.
Jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych metod współpracy jest sposób komunikacji z naszymi klientami. Projekty wykonujemy po otrzymaniu dokumentacji budowlanej i inwentaryzacji fotograficznej. Wszystkie informacje przesyłamy drogą mailową oraz utrzymujemy z inwestorem kontakt telefoniczny. Wybrane wyposażenie i dodatki wskazujemy linkami do stron internetowych.
Realizacja usługi przedstawia się następująco:
  1. Zanim rozpoczniemy współpracę musimy poznać państwa oczekiwania i przedstawić zakres naszych obowiązków oraz sposób pracy, co odbywa się drogą e-mailową, telefoniczną lub przy zastosowaniu komunikatorów elektronicznych.

  2. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy wycenę usługi. Następuje wpłata zaliczki.

  3. Następnie przesyłacie Państwo dane dotyczące Państwa wnętrz, może to być np. rzut mieszkania, uwzględniający wymiary wszystkich pomieszczeń, piony kanalizacyjne, ciągi kominowe i wentylacyjne, ewentualnie zdjęcia aktualnej aranżacji pomieszczeń, ewentualnie szkic poglądowy rozkładu pomieszczeń i/lub wymiary pomieszczeń. Potrzebne nam dane oraz poziom ich szczegółowości są uzależnione od Państwa oczekiwań i zakresu oraz rodzaju prac. Uzgadniamy to indywidualnie. Powyższe informacje możecie Państwo nam przesłać drogą elektroniczną w dowolnym pliku graficznym lub zwykłą pocztą.

  4. Następnie, przygotowujemy wstępny projekt, który wysyłamy Państwu w formie plików graficznych drogą elektroniczną.

  5. W kolejnym etapie konsultujemy proponowane rozwiązania, do uzyskania odpowiadającej Państwu wersji.

  6. Po uwzględnieniu Państwa uwag i opracowaniu dokumentacji projektowej, przesyłamy gotowy projekt, w dowolnej postaci: elektronicznej lub wydrukowany w kilku kopiach. Z uwagi na charakter usług nie prowadzimy nadzoru nad wykonaniem projektu w miejscu realizacji, natomiast służymy poradą na każdym etapie realizacji. Podejmując się aranżacji wnętrz na odległość bazujemy wyłącznie na materiałach i danych dostarczonych przez Państwa. Ma to kolosalne znaczenie dla projektów szczegółowych, w których każdy centymetr ma duże znaczenie. W tych przypadkach, nie możemy wziąć odpowiedzialności za właściwie zwymiarowaną przestrzeń, ponieważ nie wykonujemy sami tej pracy. Nie mniej jednak nanosimy poprawki wynikające z tego typu problemów, jeśli zostaną zidentyfikowane do 1 miesiąca od przekazania projektu.

  7. Następuje rozliczenie finansowe i przesłanie faktury.
   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus