Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz : Porady architekta :

Co daje korzystanie z usług projektanta?


Niewątpliwą zaletą dla osób korzystających z usług projektanta wnętrz jest oszczędność finansowa.

Inwestor może otrzymać kosztorys materiałów i sprzętu wyposażenia mieszkania, więc wie ile środków musi na to przeznaczyć, w tym momencie może jeszcze zmienić opcje na droższe lub tańsze. Jeżeli inwestor zna swoje możliwości finansowe, które mógłby przeznaczyć na dane pomieszczenie, projektant może na tym etapie zaproponować rozwiązania mieszczące się w ramach tej kwoty.

Ponadto wcześniejsze zaprojektowanie wnętrza, dobór dodatków, oświetlenia pomaga na oszczędność czasu, klient nie musi jeździć po całym mieście w poszukiwaniu materiałów, gdyż dostaje listę sklepów z potrzebnymi artykułami. Dodatkowo uwzględnione na projekcie elementy dekoracyjne współgrają estetycznie z aranżowanym pomieszczeniem i podkreślają jego charakter, co jest widoczne na projekcie.

Kolejną zaletą  jest stworzenie odpowiedniego nastroju i stylu we wnętrzu oraz funkcjonalne rozmieszczenie mebli wolnostojących, odpowiednie dobranie ich rozmiaru, tak aby było jak najbardziej przyjazne i wygodne w użytkowaniu.

Istotnym aspektem pracy z projektantem jest, duża ilość czasu poświęcona klientowi na omówienie interesującego go zagadnienia oraz możliwość pracy ze wzornikami bez konieczności dojazdu w kilka różnych miejsc. Klient może spokojnie wybrać materiały spośród ogromnego asortymentu występującego na rynku,  nie musi się spieszyć przy podejmowaniu decyzji, jak to ma miejsce podczas odwiedzania sklepów, zakładów produkujących meble, oświetlenie, płytki etc.

   
Epigraf Epigraf - Projektowanie i aranżacja wnętrz | Mapa strony | Kontakt | Polityka prywatności
Oferta specjalna | Przykładowy projekt
  Realizacja: Dianthus 
0.0310959815979 sek